zacznij już dziś!
kursy nurkowania
TecRec nurkowanie techniczne
Go Pro - zostań instruktorem
1 , wpisów: 4
Egipt Hurghada 01-08 maj

Egiptu - Hurghada

01.05 - 08.05

 
Hurghada to typowe miasto arabskie, rozpościera się na przestrzeni kilkunastu kilometrów wzdłuż głównej drogi (typowa zabudowa ulicowa). Centrum miasta stanowi dzielnica o nazwie Sakalla (jest tam najładniej). Jeśli chciałbyś poczuć prawdziwy arabski stary Egipt to powinieneś odwiedzić Hurghade. Interesują ciebie zabytki - WYBIERZ bezwzględnie Hurghadę, plusem jest możliwość wycieczki do Luksoru...
 
Kontakt Adam: 502-582-301

Egipt Hurghada

Egipt Hurghada

Egipt Hurghada

 


>>>Więcej informacji na temat wyjazdu do Egiptu znajdziesz tutaj<<<

Kurs Instruktora Nurkowania 10.04 - 24.04

PADI Open Water Scuba Instructor OWSI

Przechodząc na PRO przede wszystkim będziesz uczył tego, co kochasz najbardziej, oraz czerpał radość z obserwowania postępów Twoich kursantów i przejścia przez nich ścieżki od Open Water Diver do Master Scuba Diver.

Jeśli rozważasz tą drogę w życiu, szukasz możliwości połączenia swojej pasji nurkowej z profesjonalnym podejściem, zgłoś się do Nas, a na pewno bardzo dobrze Tobie doradzimy, pomożemy i w efektywny sposób pokierujemy Twoją karierą nurkową . Jako doświadczeni instruktorzy znamy środowisko nurkowe, możemy Tobie także zorganizować fajną pracę w ciekawym miejscu.

>>>Więcej informacji na temat szkolenia Instruktorskiego<<<

Wakacje Nurkowe 02.07 - 10.07

Obóz nurkowy nad jeziorem Łęsk 

We współczesnej branży turystycznej określenie Mazury rozszerzyło swoje znaczenie: wszędzie, gdzie na północnym wschodzie Polski występują jeziora, pagórki i lasy, mówi się o Mazurach. To malownicze miejsce z 1000 jezior i pięknymi lasami. Trzeba tu być !

Atmosfera bazy Nemo w Kulece sprzyja rewelacyjnej zabawie, integracji oraz odpoczynkowi w gronie przyjaciół.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami lub opiekunami do udziału w nurkowych wakacjach z Płetwalem. Urokliwa miejscowość, bardzo czyste jezioro, bardzo atrakcyjne ceny kursów nurkowych oraz przygoda z nurkowaniem sprawią, że obóz nurkowy na stałe wpisze się w Wasz grafik wakacyjny ;)

Samo jezioro cechuje się pierwszą klasą czystości wody, dysponuje 40 metrową głębokością, woda jest tu tak czysta, a okolica tak piękna, że czystym grzechem byłoby nie skorzystanie z nurkowania.

Obóz Nurkowy Pletwal

Obóz Nurkowy Pletwal

Obóz Nurkowy Pletwal

 

>>>Więcej informacji na temat Obozu Nurkowego<<<

Instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej 21.04

Instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

21.04.2016

 

Zdobądź doświadczenie w tym, jak należy nauczać, jakie są wymogi szkolenia opartego na wydajności oraz jaka jest Twoja rola, jako instruktora w środowisku nauczycielskim, ucząc resuscytacji krążeniowo oddechowej CPR i pierwszej pomocy.

Nauczysz się również, jak motywować swoich uczniów, oceniać ich wiedzę, skutecznie przekazywać treści, biegle rozwijać praktyczne umiejętności kursantów podczas sesji treningowych oraz jak właściwie zaprezentować wybrany scenariusz kursu w oparciu o życiowe doświadczenie.

1 , wpisów: 4
pierwsza pomoc.jpg
akademia H2O.jpg
Hollis Explorer.jpg
nurkowe_czwartki.jpg
logo 1.jpg

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych