zacznij już dziś!
kursy nurkowania
TecRec nurkowanie techniczne
Go Pro - zostań instruktorem
1 , wpisów: 4
...ponieważ korzystamy z konfiguracji Sidemount!

Zastanawiałeś się czy istnieje alternatywny sposób poruszania się pod wodą? Czy można w łatwiejszy sposób przenosić sprzęt na powierzchni? Jak odciążyć dolny odcinek pleców, a przy tym zwiększyć ilość gazu na dłuższe nurkowanie? Dzięki konfiguracji SIDEMOUNT teraz to wszystko jest możliwe. Spróbuj już dziś lub dowiedz się więcej na temat konfiguracji, która przeżywa swój renesans.

sidemountsidemountsidemount

 

>>Więcej na temat sidemount znajdziesz TUTAJ<<

...ponieważ prowadzimy szkolenia techniczne

Uważasz, że nurkowanie rekreacyjne to za mało? Chcesz przekroczyć limity? Oferujemy najbardziej intensywne, ale i najbardziej ekscytujące szkolenia w jakich można wziąć udział. Jeśli jesteś gotów zaakceptować zwiększony poziom ryzyka, odpowiedzialności i obowiązków odkryj najbardziej satysfakcjonujące szkolenia nurkowe z segmentu Tec Rec.

tec rectec rectec rec

 

>>Więcej o nurkowaniu technicznym znajdziesz TUTAJ<<

…ponieważ dysponujemy maskami pełnotwarzowymi!

Jesteś ciekaw jak to jest oddychać pod wodą przez nos? Czujesz dyskomfort mając automat w ustach oddychając tylko przez niego? Dzięki masce pełnotwarzowej odizolujesz twarz od wody i zaczniesz oddychać tak, jak Cię nauczyła Matka Natura. Spróbuj jak się nurkuje w niekonwencjonalny sposób.

FFMFFMFFM

 

>>Więcej o nurkowaniu w masce pełnotwarzowej znajdziesz TUTAJ<<

…ponieważ mamy rebreathery!

Czy hasło „rebreather” jest Ci znane? Jeśli nie, no najwyższy czas zobaczyć jak wygląda przyszłość w nurkowaniu, a jeśli tak, to pora tej przyszłości dotknąć. Nurkowanie rekreacyjne jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Spróbuj nurkowania na obiegu zamkniętym i zdecyduj, czy ta forma aktywności jest dla Ciebie. Prowadzimy szkolenia na najbardziej przyjaznej jednostce jaką jest Hollis Explorer.

rebreatherrebreatherrebreather

 

>>Więcej o nurkowaniu na obiegu zamkniętym znajdziesz TUTAJ<<

1 , wpisów: 4
pierwsza pomoc.jpg
akademia H2O.jpg
Hollis Explorer.jpg
nurkowe_czwartki.jpg
logo 1.jpg

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych