Weekend nad jeziorem Siecino
 
 
 
Czerwcowy weekend na malowniczym Pojezierzu Drawskim, a dokładniej na wyspie Ostrów znajdującej się nad prze uroczym jeziorem Siecino. Samo jezioro cechuje się pierwszą klasą czystości wody, a klimat panujący na wyspie, wprawia w melancholię. Planowany weekend to piątek 15 i cała impreza trwać będzie do niedzieli 17-go Czerwca. Do dyspozycji oprócz super atmosfery, będziemy mieli bazę nurkową DiveShark, oraz atrakcje zgromadzone pod wodą, a także cały ośrodek wczasowy Island Camp. Nie zabraknie innych ciekawych atrakcji i pomysłów.
 
Weekend Czerwcowy Siecino Płetwal Poznań
Weekend Czerwcowy Siecino Płetwal Poznań

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W piątek zaczniemy od relaksacyjnych nurkowań i zapoznania z terenem, oraz odwiedzającymi nas gośćmi.
Na sobotę przygotowana jest spora ilość niespodzianek. Dla zainteresowanych będziemy mieli do zaprezentowania i przetestowania, sporą ilość sprzętu nurkowego. Odwiedzi nas firma Oceania wraz ze sprzętem i nowościami renomowanej firmy MARES. Prezentację, pokazy, oraz testowanie sprzętu Mares. Nie zabraknie czołowego producenta i dystrybutora suchych, oraz mokrych skafandrów renomowanej firmy BARE, oraz automatów Atomic-Aquatic. To wszystko będzie do dyspozycji dla każdego certyfikowanego płetwonurka za free. Prezentacja Sidemounta nowość na polskim rynku. Nowy trend nurkowy z uprzężami do mocowania butli po bokach. Warsztaty z nurkowania z systemem SIDEMOUNT poprowadzi Tomasz Jeżewski JEŻU. Dla zainteresowanych, którzy chcieliby pod wodą wypowiedzieć pierwsze słowo, będziemy mogli zaprezentować maski pełnotwarzowe OCEAN REEF z łącznością bezprzewodową. Prelekcję na temat nurkowania na obiegu pół otwartym, oraz zamkniętym z rebreatherami Drager Dolphin, oraz Sentinel Rebreather poprowadzi Maciej Jurasz z Poznania. Będzie można zobaczyć na żywo jak działa zamknięty układ oddechowy.
 
Dla miłośników nocnych podwodnych wędrówek możliwość testowania latarek renomowanej firmy Yellow-Diving.
Na sobotę zaplanowana jest impreza grillowo ogniskowa z pieczonym prosiakiem. Nie zabraknie szaszłyków, karkówki, kiełbaski, kaszanki, jak i różnego rodzaju zakąsek. Dla uczestników sobotniej imprezy nie braknie również piwka z nalewaka Podczas sobotniej wieczornej imprezy rozlosowane zostaną cenne nagrody, konkursu niespodzianki.
W niedzielę dalszy ciąg testowania sprzętu omawiania nowości technicznych z nurkowego rynku.
 
Wszystkich chętnych wzięcia udziału w tej imprezie, zapraszam do kontaktu, celem ustalenia szczegółów noclegowych, oraz logistycznych. Serdecznie zapraszamy na Jezioro Siecino koło Złocieńca.
 
 
Ilość miejsc ograniczona!!!
 
Cena zawiera:
Cena nie zawiera
- nocleg piątek - niedziela
- grill w sobotę
- ognisko w sobotę
- pieczony prosiak w sobotę
- napojów
- posiłków w piątek i niedzielę
- dojazdu
- wypożyczenia sprzętu

 

Weekend Czerwcowy Siecino Płetwal PoznańWeekend Czerwcowy Siecino Płetwal Poznań
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
Zapraszamy

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych