Wakacje nurkowe

02.07-10.07

 

Kulka – osada leśna w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, w gminie Dźwierzuty.

Jezioro Łęsk jest typowo rynnowym jeziorem o I klasie czystości wody i dużej głębokości. Brzegi jeziora są wysokie i strome, porośnięte wokół lasem. Jedynie w północnym krańcu jeziora ciągną się łąki i pola uprawne oraz leży wieś Orżyny.
Ławica przybrzeżna jest bardzo krótka, a spadki dna schodzą stromo do osi podłużnej jeziora z obydwu jego stron. Jedynie przy krańcach południowych ławica przybrzeżna jeziora jest szersza i ma łagodny spadek. Dno i partie przybrzeżne są przeważnie piaszczyste i żwirowato-piaszczyste.

Pletwal Poznan SiecinoPletwal Poznan Siecino

 

 

 

 

 

 

 

 

Woda w ciągu całego roku jest przejrzysta i dobrze natleniona. W wielu miejscach przy brzegach zalegają w wodzie powalone drzewa. Ichtiolinia składa się z następujących gatunków: leszcz, płoć, okoń, szczupak, krąp, ukleja, wzdręga, węgorz, miętus i innych mniej licznych. Choć jezioro ma charakter sielawowy, sieja i sielawa (występuje tu śladowo).

Pletwal Poznan SiecinoPletwal Poznan Siecino

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzdłuż wschodniego brzegu, na znacznej przestrzeni rozciąga się rezerwat przyrody - Kulka. Po przeciwnej stronie, na brzegu zachodnim, w połowie długości jeziora zlokalizowany jest ośrodek wypoczynkowy i pole biwakowe. Kilkaset metrów wyżej leży leśniczówka.

Pletwal Poznan Siecino

Pletwal Poznan Siecino

 

 

 

 

 

 

 

 

Nocleg w bazie nurkowej Nemo w Kulce, w pokojach 3 i cztero osobowych z łazienką. Posiłki na miejscu w wersji śniadanie i obiad kolacja. Czeka na nas sporo doznań i pięknych nurkowań, beczka z gorącą wodą, ogniska oraz szereg podwodnych atrakcji.

Pletwal Poznan Kulka

Pletwal Poznan Siecino

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli jesteś nurkiem to wiesz, że warto, a jeśli nurkiem jeszcze nie jesteś to pokażemy Tobie przepiękny podwodny świat. Zapraszamy do udziału w wakacjach z nurkowaniem.

 

Rezerwacja miejsca jedynie poprzez wpłatę zadatku w wysokości 500,00 zł do dnia 10.06.2016r.

 

Z uwagi na atrybuty miejsca, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej promocji obozowej, tj :

1.  - 35% za wszystkie specjalizacje w trakcie obozu!
 
2. Szkolenie OWD (Szkolenie podstawowe) w cenie 849,00 zł plus materiały
 
3. Szkolenie AOWD (Szkolenie zaawansowane) w cenie 699,00 zł plus materiały
 
4. Wydając 500,00zł na jakiekolwiek szkolenia w trakcie trwania obozu - wypożyczenie całego sprzętu na czas całego obozu GRATIS!
 
5. Na czas szkolenia sprzęt GRATIS!
 
6. Jeżeli interesuje Ciebie zrobienie innego szkolenia niż powyższe w trakcie trwania obozu, zadzwoń i dowiedz się o preferencyjnych warunkach dla Ciebie.
 

Jeżeli zdecydujesz się na szkolenie, specjalizację poinformuj nas o tym max. do 18.06.2016r.

 

Koszt wyjazdu:

1200,00 zł- zakwaterowanie, pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, kolacja ), stała opieka instruktora nurkowania i pierwszej pomocy, cena NIE obejmuje dojazdu oraz wypożyczenia sprzętu

260,00 zł- pakiet nurkowy : 10 nurkowań, butla, powietrze

490,00 zł- wypożyczenie całego sprzętu na cały obóz

 
Kontakt:
 
Dagny +48 509 809 930
dagny.gradzka@pletwal.eu
 
 
 

 

Zapraszamy

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych