Nurkowanie Teneryfa  Nurkowanie Teneryfa   

 
 

Zapraszamy
Słoneczna Teneryfa
02.05 - 09.05.2016
 

Nurkowanie Teneryfa
 


 

Teneryfa największa wyspa archipelagu zajmuje powierzchnię 2 057 km2. Jej stolica- Santa Cruz jest także stolicą trzech pozostałych wysp zachodnich : La Gomery, La Palmy i El Hierro. Nad wyspą góruje pokryty wiecznym śniegiem najwyższy szczyt Hiszpanii, Pico del Teide (3718 m n.p.m.). Znajduje się tu także gigantyczny krater Las Candas o średnicy 19 km. Na północnym krańcu wyspy występuje bujna egzotyczna roślinność, środkową część wyspy zajmują wyniosłe szczyty stożków wulkanicznych, południowa część to obszary półpustynne. Otulone chmurami pasatowymi wąwozy, małe położone na uboczu wioski górskie i pełne słońca piaszczyste plaże dopełniają piękny obraz wyspy.

Nurkowanie TeneryfaNurkowanie Teneryfa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nurkowanie TeneryfaNurkowanie Teneryfa
  

Hotel Barcelo Varadero 3***


Barcelo Varadero to w kategorii lokalnej trzygwiazdkowy kompleks hotelowy znajdujący się w południowo-zachodniej części Teneryfy, w miejscowości Plada de la Arena. Składa się na niego pięć budynków wybudowanych w 1994 roku i wyposażonych w windy. Dzięki licznym atrakcjom i udogodnieniom dla najmłodszych, takim jak plac zabaw czy wysokie krzesełka w restauracji, w Barcelo Varadero dobrze będą się czuły rodziny podróżujące z dziećmi. Ze względu na piękną okolicę jest to miejsce polecane również parom.

Hotel znajduje się w odległości około 30 kilometrów od miejscowości Playa de las Americas oraz około 45 kilometrów od lotniska Reina Sofia. Zwiedzanie wyspy ułatwia komunikacja lokalna, której przystanek znajduje się tuż przy ośrodku. Najbliższa plaża oddalona jest od Carcelo Varadero o około 500 metrów. Za dodatkową opłatą można na niej wypożyczać leżaki i parasole przeciwsłoneczne.

Nurkowanie TeneryfaNurkowanie Teneryfa
 

 

Nurkowanie TeneryfaNurkowanie Teneryfa 

Do dyspozycji gości
Goście przebywający w hotelu Barcelo Varadero mogą swobodnie korzystać z kompleksu basenów o głębokości od 0,4 do 3,4 metra. Jeden z basenów jest sezonowo podgrzewany. W ciągu dnia oraz wieczorami animatorzy prowadzą ciekawe zajęcia, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na terenie ośrodka dostępne jest również boisko do piłki nożnej, kort tenisowy, siłownia, jacuzzi oraz sauna

Nurkowanie TeneryfaNurkowanie Teneryfa 

 

 

 

 

Nurkowanie Teneryfa

Nurkowanie Teneryfa


 

 

 

Nurkowanie
Skaliste wybrzeża Teneryfy kuszą nurków podwodnymi jaskiniami, zatopionymi wrakami, ciekawymi formacjami skał wulkanicznych. Czyste i ciepłe wody Atlantyku dają możliwości obserwacji życia podwodnego wystarczające aby nurkowanie okazało się ciekawą przygodą. Na teneryfie znajduje się kilkanaście baz nurkowych w portach i na nadmorskiej promenadzie, z ciekawostek do nurkowania to - Wrak Condesito oraz żółwie na El Puertito na głębokości ok 10 m. na pewno na teneryfie każdy pasjonat nurkowania znajdzie coś dla siebie.

Nurkowanie TeneryfaNurkowanie Teneryfa 

Średnie temperatury w maju:
Temperatura w dzień 26°
Temperatura wody 20°
Godzin słonecznych 8 h

 

Rezerwacja i wpłaty maksymalnie do 05.04.2016 

Nocleg z wyżywieniem (HB) cena: 1500zł

Pakiet nurkowy: 290euro

  • organizacja nurkowania,
  • 10 Nurkowań
  • administracyjna opłata nurkowa,
  • przewodnik,
  • butle z powietrzem,
  • balast,
  • zabezpieczenie tlenowe,
  • dojazd na miejsce nurkowania,

Cena nie zawiera przelotu około 1600zł 

 

Kontak:

pletwal@pletwal.eu 

 

 

Zapraszamy

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych