Blender gazów

 

Do stosunkowo niedawnych czasów mieszanie gazów było uznawane za sztukę. Tajemnice i mity otaczałygaz blender praktykę. Sami mieszający robili również niewiele aby oświecić innych z uwagi na wyjątkowość i wartość posiadanych zdolności, oraz ze względu na zyski. Z powodu obalenia kilku mitów odkryjesz, że mieszanie gazów jest  nauką i nie ma w tym żadnej tajemnicy.

Na przykład mieszanie nitroksu jest prostym zwiększeniem zawartości tlenu w powietrzu w kontrolowany, bezpieczny i możliwy do powtórzenia sposób. Wszystko co jest do tego potrzebne to odpowiedni sprzęt i wiedza.

Ten kurs zaznajomi Cię z bezpiecznymi metodami mieszania gazów. Jako Gas Blender musisz znać i rozumieć fizyczne właściwości tlenu, jego różne formy i czystość, zagrożenia i specjalne reguły postępowania. Będziesz zdolny zdefiniować termin czystość tlenowa i wyjaśnić kiedy go stosować. Następnie przekonasz się, że czyszczenie sprzętu używanego z tlenem jest bardzo proste, włączając w to sześć sposobów wymaganych do oznaczenia rezultatów czyszczenia. Kolejny krok to nauka czym jest powietrze tlenowo kompatybilne i jak je otrzymać. Dalej zrozumiesz pięć głównych metod otrzymywania żądanego nitroksu. Ostatecznie poznasz różne metody tworzenia mieszanek z helem.

Na  świecie coraz więcej nurków dostrzega korzyści nurkowania z nitroksem . Jednak problemem jest brak miejsc oferujących mieszanki gazowe. To tak jakby w Europie była tylko jedna stacja benzynowe obsługujące wszystkie samochody. Wszyscy chcieliby jeździć, ale zaopatrzenie na paliwo byłoby utrudnione.

Instalowanie, oraz zręczne i bezpieczne mieszanie gazów mogą wykonywać jedynie osoby z właściwym sprzętem i wiedzą. To właśnie ma na celu kursy dotyczące mieszania gazów.

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych