Dyrektor Kursów

PADI Course Director

Szkolenie przygotowawcze - PADI CD preparation

 

Dyrektorzy Kursów PADI to trenerzy instruktorów, którzy prowadzą kursy instruktorskie IDC i nie tylko. PADI Course Directorzy reprezentują najwyższą i najbardziej szanowaną pozycję w rekreacyjnym nurkowaniu. W branży nurkowej stanowią wzór i są najbardziej opiniotwórczy. Ci, którzy chcą dołączyć do tego elitarnego grona specjalistów, muszą przejść rygorystyczny proces weryfikacji, który analizuje Twoje doświadczenie i szkolenie, aby dostać się na wymagający Kurs Szkolenia Dyrektorów Kursu - Course Director Training Course (CDTC).

Czego się nauczysz?

Podczas PADI CDTC dowiesz się jak prowadzić program szkolenia instruktorów PADI i jak zdobyć doświadczenie w szkoleniu przyszłych instruktorów. PADI CDTC jest prowadzone przez Biuro Kadr PADI. 

Czego możesz uczyć?

Po tym jak pomyślnie przejdziesz przez kurs PADI CDTC możesz prowadzić następujący kursy i programy:

Informacje istotne dla Kandydata:

  • Program szkolenia przygotowawczego jest ustalany indywidualnie z każdym kandydatem tak, że już pierwszego dnia programu posiada on świadomość całości inwestycji i jej harmonogramu.
  • Każdy kandydat biorący udział w: „Szkoleniu przygotowawczym programu PADI Course Director” jest zabezpieczony umową cywilno-prawną, tak aby miał pewność, że jego inwestycja jest bezpieczna.

Wymagania wstępne:

  • Stopień Instruktor Nurkowania PADI
  • Ukończone 20 lat

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych