Podstawowy kurs nurkowy
PADI OWD
 
 
 
Chcesz uzyskać certyfikat! Weź lekcję nurkowania z kursu PADI Open Water Diver
 
PADI OWDJeśli zawsze chciałeś nauczyć się nurkować, odkrywać nowe przygody czy po prostu zobaczyć cudowny świat pod falami, to gdzie to się zaczyna. To dobrze trafiłeś!
 
Kurs PADI Open Water Diver jest najbardziej popularnym kursem nurkowania, i wprowadził miliony ludzi do przygód z nurkowaniem i innego stylu życia.
Nie masz czasu na przyjeżdżanie do Centrum Nurkowego na wykłady z teorii możesz rozpocznij kurs teoretyczny online. Zapraszamy na PADI eLearning
 
Czego uczymy?
 
Kurs PADI Open Water Diver składa się z trzech głównych faz:
  1. Znajomość Rozwoju (online w domu), wykłady w Centrum Nurkowym, aby zrozumieć podstawowe zasady nurkowania.
  2. Wody basenowe (jeziorne) do nauki podstawowych umiejętności nurkowania.
  3. Wody otwarte do przeglądu swoich umiejętności i odkrywania podwodnego piękna.
 Jeśli wypróbowałeś nurkowania poprzez Program Odkryj Nurkowanie, doświadczenia lub przebiegu kursu, umiejętności, których się nauczyłeś mogą być zaliczane na poczet części kursu Open Water Diver PADI.
 
Jakie są Wymagania?
 
Aby zapisać się do kursu Open Water Diver PADI lub Junior Open Water Diver, musisz:
  • Mieć skończone 10 lat lub więcej (PADI eLearning wymaga dodatkowego etapu rejestracji dla uczniów do lat 13 wymagane jest to ze względu na międzynarodowe prawo internetowe).
Zabawa
 
Zabawa podczas tego kursu jest…
Cóż, po prostu cały czas, ponieważ uczenie się nurkowania jest niesamowite. Oddychanie pod wodą po raz pierwszy (to coś, czego nigdy nie zapomnisz) i nauczysz się, tego co musisz wiedzieć, aby stać się certyfikowanym nurkiem. Podczas kursu odbędziesz pięć zajęć basenowych i cztery nurkowania w lokalnych miejscach nurkowych pod nadzorem Instruktora PADI.
 
Jakiego sprzętu będziesz używać?Kurs OWD
 
W czasie trwania kursu PADI Open Water Diver, możesz nauczyć się korzystać z podstawowych narzędzi nurkowania w tym komputera nurkowego oraz akcesoriów standardowych. Sprzęt, którego będziesz używać różni się nieco w zależności od tego, gdzie będzie odbywać się nurkowanie czy w tropikalnych rejonach, czy w wodzie o temperaturze umiarkowanej lub chłodnej.
 
Skontaktuj się z naszym Centrum Nurkowym na temat sprzętu, z jakiego będziesz korzystać podczas tego kursu. W naszym Centrum Nurkowym można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do nurkowania.
 
Materiały do nauki, czego potrzebujesz?
  • PADI oferuje możliwość nauki w domu wtedy, kiedy najbardziej ci to odpowiada kiedy masz czas.
    e-Learning jest najbardziej wygodną opcją, można również wybrać książkę oraz pakiet DVD lub multimedialną DVD-ROM.
  • Materiały na Open Water Diver PADI obejmują to co musisz wiedzieć o podstawowych umiejętnościach nurkowych, terminologii i procedur bezpieczeństwa. Dla każdego pojęcia będziesz czytać opis i oglądać pokaz wideo. Wtedy będziesz ćwiczyć z instruktorem w basenie (lub jeziorze) praktycznego zastosowania tych umiejętności. Później, jako nurek, będziesz używać materiałów dydaktycznych, jako poradnika dla przyszłych przygód nurkowych oraz przeglądu tego, czego się nauczyłeś.
By nabyci te produkty, skontaktuj się z Instruktorem PADI, lub z Naszym Centrum Nurkowym.
 
Zacznij już teraz!
 
Nie musisz czekać by zacząć zabawę. Z PADI eLearning i PADI Open Water Diver kursu online, możesz zacząć już teraz. Kurs PADI Open Water Diver Online pozwala poznać podstawowe informacje potrzebne przed każdym nurkowaniem w swoim własnym tempie poprzez przyjazną interaktywną naukę.
 
Cennik kursu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jeśli nie masz przeglądarki PDF to ten link przeniesie Cię do strony z której możesz pobrać potrzebny program.
 
 
 
 
 
Zapraszamy
 
 
 

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych