» O nas » aqua med

 

aqua med

 

 

Nurkowanie jest sportem uwielbianym przez wielu ludzi na całym świcie. Jednak podczas pobytu pod wodą nie każdy jest świadomy tego, że istnieją również zagrożenia związane z nurkowaniem (jak w każdym sporcie). Gdy wydarzy się wypadek, koszty udzielenia pomocy są często bardzo wysokie i zazwyczaj muszą zostać pokryte z własnej kieszeni. Niektóre ubezpieczenia obejmują leczenie wypadków nurkowych (choroba dekompresyjna) w komorze hiperbarycznej. Leczenie może być bardzo kosztowne, dlatego wiele baz nurkowych wymagają dowodów ubezpieczenia w razie utraty potwierdzenia pokrycia kosztów. W niektórych krajach, takich jak Hiszpania nurkowie, którzy nie mają odpowiedniego ubezpieczenia, nie zostaną wpuszczeni do wody.

Dlatego tak ważne jest, aby posiadać po swojej stronie takiego partnera w ubezpieczeniach jak aqua med, aby w przypadku najgorszego scenariusza poradzić sobie ze wszystkim. Od zarządzania w sytuacji kryzysowej, poprzez realizację kosztów. Dlaczego powinieneś wybrać aqua med?

  • Nieograniczone, obejmujące cały świat pokrycie kosztów leczenia w komorze dekompresyjnej: w momencie, gdy leczenie w komorze dekompresyjnej staje się potrzebne, czterocyfrowe, a nawet w ekstremalnych przypadka pięciocyfrowe kwoty szybko rosną w zależności od potrzebnej hospitalizacji, zakwaterowania i kosztów transportu.
  • Lekarze aqua med pomagają w przypadku barier językowych: wielojęzyczni lekarze z dobrą znajomością kraju i wieloletnim doświadczeniem.
  • Kompleksowe ubezpieczenie nurkowe: nie ważne do której federacji nurkowej należysz, wszystkie uznane na arenie międzynarodowej procedury nurkowe objęte są gwarancją.
  • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowia podczas podróży: Niezależnie od nurkowanie, wszystkie inne choroby i urazy są objęte podczas podróży za granicą do 56 dni.
  • Jeden punkt kontaktowy obejmujący wszystko: czy masz pytanie dotyczące medycyny, organizacji ratowniczych lub chcesz wiedzieć jakie są koszty, masz jeden punkt kontaktu ze wszystkim.
  • Z kartą dive card Twój osobisty lekarz zawsze jest dla Ciebie dostępny – bez konieczności przechodzenia przez procedury call center: Otrzymasz natychmiastowe i bezpośrednie, profesjonalne zarządzenie sytuacją kryzysową lub poradę kiedy tylko potrzebujesz od swojego lekarza – wszystko przez telefon bez oczekiwania na połączenie lub oddzwonienie.
  • Niezależna pomoc: aqua med nie jest związana z żadną większą firmą ubezpieczeniową.
  • Realizacja uzasadnionych kosztów medycznych: Realizowane są nie tylko koszty „niezbędne medycznie” ale także te „uzasadnione”. Tutaj występuje bardzo ważne rozróżnienie: jeśli ktoś przechodzi udaną operację po wypadku za granicą, transport powrotny nie jest konieczny, nie mniej uzasadniony i rozsądny.
  • Przechowywanie danych medycznych: klienci aqua med mogą zdecydować się przekazać swoje dane medyczne w przypadku sytuacji awaryjnych. Pozawala to uniknąć ryzyka lub zredukować istotny czas (np.: transfuzja krwi).

Chcesz się ubezpieczyć? Kliknij na poniższe logo aqua med!

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych