Kamieniołom Lestinka

 

 

Tam nas jeszcze nie było!

Lestinka – czeski granitowy kamieniołom położony w okolicy Pardubic. Powierzchnia zbiornika to około 1ha a maksymalna głębokość to 25 metrów. Woda charakteryzuje się bardzo dobrą widocznością wahającą się w ciągu roku od 4 do 10m. Pod wodą są zatopione platformy do ćwiczeń na 3, 6, 8 i 12 metrach. Na 20 metrach zatopiony jest dzwon kesonowy, w którym może się zmieścić 2-3 nurków. Bogata fauna i flora. Lestinke zamieszkują takie okazy jak karp, szczupak, leszcz, jesiotr czy sumy.

lestinkaLestinka

 

 

 

 

 

 

 


 

Na miejscu bardzo dobra logistyka nurkowa, czyli miejsca na przebranie, na sprzęt i kompresor do ładowania butli na miejscu. Na terenie kamieniołomu całe zaplecze turystyczne nie tylko dla nurków – 3 domy noclegowe, miejsce na grilla oraz obiekty sportowe np. do siatkówki. Malownicza okolica idealna dla wycieczek rowerowych czy spacerów.
Wyjazd: 21.11 (piątek) 15:00 zbrórka, 16:00 wyjazd
Powrót: 23.11 (niedziela) ok. 23:00-24:00

lestinkalestinka

 

 

 

 

 

 

 Cena:
W cenie: przejazd (Chyby-Lestinka-Chyby), przewóz sprzętu, opłaty bazowe, nocleg, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja).

Cena nie dotyczy: ładowania butli (8czk/litr), wypożyczenie sprzętu, szkoleń.

Rezerwacja w formie zadatku w wysokości 

Jeżeli zdecydujesz się na specjalizację: deep, wrakowe, suchy skafander, nawigacja, fotografia podwodna - dostaniesz 15% rabat; jeżeli zdecydujesz się na szkolenie OWD, AOWD - 10% rabatu.

Liczba osób ograniczona! ;)

Pamiętajcie by zabrać swoje śpiwory!

 

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych