Demo Days Zakrzówek

 

Wyjazd do Zakrzówka 26-27-28 września

Zapraszamy Was serdecznie na wspólny wyjazd nurkowy do Zakrzówka w Krakowie na nurki i Demo Days`y w osotani weekend września (26-28.09).

Zalany kamieniołom Zakrzówek wchodzi w skład Parku Krajobrazowego „Skałki Twardowskiego” i stanowi jeden z najpiękniejszych i najbardziej popularnych akwenów nurkowych w Polsce, znajdując się przy tym kilka kilometrów od centrum Krakowa.

Kamieniołom jest wykuty ze skały wapiennej, co powoduje, że widoczność jest równie unikalna co sam akwen i średnio wynosi od 7-15m, a głębokość maksymalna sięga do 31m.

zakrzowekzakrzówekzakrzówek

Wodę otaczają głównie pionowe klify wznoszące się kilkadziesiąt metrów nad lustro wody, a pod wodą można spotkać wiele atrakcji w tym: wrak dużego fiata, autobusu, dawna przebieralnia robotników kamieniołomu, zalane drzewa z wiatą, czy półki i nawisy skalne. Pod wodą znajduje się także granitowa tablica upamiętniająca Karola Wojtyłę, który pracował na terenie kamieniołomu podczas II wojny światowej.

Będziemy częścią dużej imprezy zwanej „Demo days”, gdzie znani producenci z branży nurkowej będą prezentowali swoje sprzęty, z którymi będzie można się bliżej zapoznać, a nawet samemu wypróbować pod wodą.

Koszt imprezy –

Cena obejmuje: przejazd busem, nocleg, opłaty bazowe

Cena nie obejmuje: wypożyczenia sprzętu, ładowania butli, wyżywienia, szkoleń

Rezerwacja do dnia  w formie zadatku w wysokości 

Ilość miejsc ograniczona!

Kontakt:

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych