Dlaczego My?

 

1. Fundamentem centrum nurkowego są ludzie którzy je tworzą, dlatego Płetwal jest tworzony przez ludzi kochających nurkowanie.
 
Kilkunastu instruktorów jest do waszej dyspozycji, część współpracuje z centrum na pełen etat, a część dorywczo. Nasza kadra to zarówno instruktorzy podstawowi, asystenci i przewodnicy podwodni, ale również doświadczeni PADI Staff i Master instruktorzy, oraz osoby o najwyższych na świecie uprawnieniach nurkowych jak PADI Course Director Maciej Jurasz.
 
Przeprowadzone przez Płetwala szkolenia liczymy w tysiącach, co stanowi dla Ciebie gwarancje że "wiemy co robimy". Wielu instruktorów pięknie uczy tego co w "książkach", naszą mocną stroną jest to że uczymy też tego co w "życiu", dzięki dużemu doświadczeniu z tytułu prowadzonych wyjazdów i wypraw nurkowych, tysiącom nurkowań w różnych warunkach i szerokościach geograficznych. Wybierając Płetwal Poznań wybierasz profesjonalim i doświadczenie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2. Bezpieczeństwo jest priorytetem naszej działalności, przedstawiamy Wam naszą filozofie prowadzenia szkoleń.
 
1. PRAKTYKA:
Dobre szkolenie uczy uczestników wykorzystywania wiedzy w praktyce. Głównym celem szkolenia nie jest przekazanie informacji ani wyuczenie ich przez uczestników. Do przekazywania teorii znacznie lepiej nadają się książki.
 
- Dlatego już pierwsze zajęcia odbywają się na spełniającym standardy bezpieczeństwa basenie, lub wodzie basenopodobnej, w pełnym sprzęcie nurkowym pod okiem profesjonalnego instruktora.
 
 
2. MOTYWACJA:
Skuteczne przyswajanie nowych wiadomości i umiejętności jest możliwe wyłącznie w warunkach aktywnej uwagi słuchaczy. Jeśli nie są oni zaciekawieni, zmotywowani do słuchania, nie uczą się.
 
- Dlatego korzystamy z prezentacji multimedialnych, profesjonalnych filmów nurkowych, odpowiednio przygotowanych materiałów dydaktycznych, a wszystko to w komfortowych warunkach profesjonalnej sali wykładowej.
 
 
3. KLUCZOWE INFORMACJE:
Dobre szkolenie polega na tym, że słuchacze otrzymają WYBRANE informacje przydatne im w nurkowaniu. Sukces szkolenia nie polega na tym, że instruktor przekaże słuchaczom wszystkie informacje, jakie posiada w danej dziedzinie - w ten sposób mógłby mówić tygodniami. Instruktor musi z całej dostępnej mu wiedzy wybrać rzeczy kluczowe, zgodne z potrzebami grupy uczestników i specyfiki szkolenia.

- Dlatego nasi instruktorzy mają przedewszystkim bogaty bagaż własnych doświadczeń i do tego spełniają wysokie standardy PADI oraz EUF –Europejskiej Federacji Działalności Podwodnej.

4. MISTRZOSTWO UMIEJĘTNOŚCI:
Jeśli celem szkolenia jest nabycie przez słuchaczy jakichś umiejętności, to muszą oni te umiejętności faktycznie przetrenować.
 
- Dlatego stosujemy system nauczania mistrzowskiego PADI, gdzie nie jest istotny czas nauczania, ale jego efekty.
 
 
5. UROZMAICONA AKTYWNOŚĆ:
Klucz do aktywności i uwagi w dłuższym okresie to zmienność, różnorodność, zróżnicowanie bodźców i wykonywanych aktywności podwodnych. Ile razy można robić to samo?
 
- Dlatego stosujemy system selektywnego nauczania, który wyklucza powtarzanie się programu zajęć i stawia na urozmaiconą formę kształcenia.
 
 
6. WYZWANIA:
Podtrzymywanie zaangażowania uczestników wymaga, aby instruktor przedstawiał im albo coraz to nowsze ćwiczenia, albo coraz to trudniejsze wyzwania w ramach jednego szkolenia. Jednostajna trudność zadań powoduje znudzenie uczestników.
 
- Dlatego bazując na naszym doświadczeniu dobieramy trudności zadań do możliwości naszych uczestników, stosująć system adaptywnego nauaczania PADI.
 
bezpieczenstwo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3. Chcesz odkryć nurkowanie, mając gwarancje że będzie to piękna przygoda? W naszym centrum nurkowym jest to możliwe.
 
 
"SATYSFAKCJA GWARANTOWANA ALBO ZWROT PIENIĘDZY!!!"
 
Ponieważ dysponujemy dużym doświadczeniem i tysiącami przeprowadzonych programów nurkowych, więc gwarantujemy że Twoje szkolenie będzie prawdziwie pozytywnym odkryciem piękna podwodnego świata. W roku 2012 zostaliśmy pierwszym w historii Poznania pięciogwiazdkowym centrum kształcenia instruktorów PADI - co stanowi potwierdzenie tego iż swoją prace wykonujemy profesjonalnie, zawsze bezpiecznie, dając Tobie szerkoie możliwości po ukonczeniu szkolenia wstępnego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4. Dobre ceny
 
W centrum nurkowym Płetwal Poznań cenę możesz dostosować do swoich wymagań! MAMY BARDZO DOBRE CENY, bez żadnych ukrytych dopłat, aż w trzech wariantach! Do tego zniżki grupowe, pakiety szkoleniowe, płatność w ratach.
 
(...) a ile kosztuje nurkowanie?
 
- A ile kosztuje samochód?? :) Pytanie o cenę nurkowania jest trudne, ponieważ zależy to, jaki typ nurkowania będziesz uprawiać i jaką ilością swojego sprzętu będziesz dysponować. Jeśli posiadasz pełny zestaw swojego sprzętu to jedno nurkowanie będzie Ciebie kosztować tyle, co nabicie butli powietrzem 10-12zł. Wypożyczenie całego sprzętu na dzień i wykonanie na nim dwóch nurkowań to około 50-75zł.
 
Spróbować nurkowania po raz pierwszy w pełnym sprzęcie i asyście instruktora, możesz już za 99zł - czasami więcej wydajesz na sobotnią imprezę ;-)
 
 
ZAPRASZAMY

 

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych