Free Frog Festiwal  - festiwal filmów o nurkowaniu. Ideą festiwalu jest dzielenie się tym, czego nie wszyscy mogą doświadczyć, aby pokazać co się przeżyło i czego było się świadkiem nurkując. Opowiedz historię swojej pasji poznania nieznanego i być może to zachęci innych, aby było Nas nurkujących więcej.

To prawda, nie jesteśmy rajem nurkowym. Nie mamy przejrzystych i ciepłych wód. Nie mamy rafy koralowej z milionem barwnych rybek. Nie spotkamy też w naszych wodach Żarłacza Białego, ani nie spenetrujemy wraku hiszpańskiego galeonu. Zresztą samo nakręcenie filmu nie jest też łatwe.
To wszystko prawda. To wszystko wiemy, ale są ludzie pozytywnie zakręceni marzyciele, przed którymi nie ma barier.

Miło będzie oglądać kolorowe podwodne zdjęcia po mistrzowsku zmontowane do oryginalnej muzyki. Z zapartym tchem oczekujemy na filmy o symbiozie człowieka z podwodną naturą, o pracy która jest wyjątkowa bo ukryta pod lustrem wody, o rekordach którymi pochwalić mogą się tylko nieliczni, o wyprawie życia, którą zamiast zachować tylko dla wnuka opowiesz wszytskim.

Nie ma znaczenia czy nurkujesz w Morzu Czerwonym czy u wybrzeży Australii, na Mazurach czy w wulkanicznych jeziorach wysokich Andów. Może widziałeś przygnębiające swą pustką dno Bałtyku albo platformę wiertniczą od spodu. Zrobiłeś film. Znajomi już go widzieli. Teraz pokaż go. Podziel się z tymi, którzy być może nigdy tam nie będą. Niech też to zobaczą, dzięki Tobie! 

 

free frog

 

"Konstruktor" - film poświęcony sylwetce Michała Piechockiego, który samodzielnie projektuje i konstruuje rebreathery, czyli jednostki do nurkowania o obiegu zamkniętym. Film był nominowany do nagrody filmowej Free Frog Festiwal w kategorii "Wody zimne".

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych