IDC październik  – Jesteś Zwycięzcą 
 
IDC   from Płetwal Poznań on Vimeo.
 

Zakończyliśmy kolejną edycję kursu instruktorskiego w Akademii Instruktorów Nurkowania H2O, realizowanego w Poznaniu. Prze 12 dni kandydaci na stopień „Instruktor Nurkowania” zmagali się z umiejętnościami dobrej kontroli i zarządzania grupą płetwonurków w wodzie oraz z wiedzą teoretyczną i przepisami federacji PADI.

To co wyróżnia nasze szkolenia, to nacisk kładziony na umiejętnie i bezpieczne prowadzenie zajęć w wodzie, dlatego Kandydaci w trakcie sześciu sesji szkoleniowych spędzili ponad 20 godzin w wodzie basenowej, a w trakcie dwóch zajęć w jeziorze łącznie ponad 5 godzin w wodzie - jest to największa liczba godzin w wodzie pośród szkół instruktorskich w Polsce.

„Czas wolny” to słowa obce uczestnikom programu „instruktor nurkowania”, ponieważ każda chwila na szkoleniu jest wypełniona zajęciami: z rozwoju wiedzy, zrozumieniu fizyki i fizjologii w nurkowaniu, etycznego podejścia do branży i biznesu nurkowego. Przez 12 dni zaczynaliśmy codziennie zajęcia punktualnie o 7.30 i kończyliśmy około 22.00. To szkolenie jest potężnym wysiłkiem emocjonalno-fizycznym, ale buduje solidnych, pewnych siebie i kompetentnych instruktorów, a to napawa nas dumą!

Podczas całego wymagającego programu nie zabrakło oczywiście dużej dozy pozytywnego myślenia i humoru – Diving is Fun – przecież nurkowanie to przede wszystkim dobra zabawa oraz pozytywna pasja, więc każdy z uczestników był wyposażony w garść dowcipów i szczyptę optymizmu.

Praktyka, praktyka, praktyka to fundament szkoleń Akademii H2O, który i tym razem został wysoko oceniony przez PADI w postaci pełnego sukcesu wszystkich uczestników szkolenia podczas niezależnych międzynarodowych egzaminów instruktorskich.

Ze swojej strony gratulujemy tym, którzy dobiegli do mety i zostali „diamentami” ;)

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych