» O nas

Witamy w Centrum Podwodnej Przygody!
Witamy w Centrum Nurkowym Płetwal Poznań!
 
AOWDH2O
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie naszą ofertą i za odwiedzenie naszej strony www. Działamy kilka lat w nurkowaniu i rok do roku przeprowadzamy kilkaset programów nurkowych zatem trafiłeś na profesjonalną i pozytywną grupę nurkową, a to już na starcie sukces, których z nami w Twojej nurkowej karierze będzie więcej. Każdy program dostosowujemy indywidualnie do klienta, jego możliwości czasowych, oczekiwań szkoleniowych i finansowych. Więc jesteśmy pewni że będziesz zadowolony ze współpracy z nami.
 
Centrum Nurkowe Płetwal Poznań: działamy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Poznania i Wielkopolski. Naszym sukcesem jest zadowolenie klientów, którym gwarantujemy najwyższej jakości szkolenie na dobrym sprzęcie, zawsze pod opieką profesjonalnych instruktorów nurkowania. Od lat rozwijamy i spełniamy marzenia naszych klientów dotyczące nurkowania, dzięki czemu uzyskują oni wspaniałe hobby i pasje na całe życie. Jesteśmy prężnie działającym centrum nurkowym, z którym czynnie współpracuje kilkunastu instruktorów. Co roku przeprowadzamy kilkaset nurkowych programów szkoleniowych, dzięki czemu jesteśmy liderem branży na polskim rynku.

podlodowemaska pełnotwarzowa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, iż prowadzimy szkolenia od podstawowych, poprzez wszystkie specjalizacje nurkowe, włącznie z kursami na obiegach zamkniętych, nurkowaniami górskimi i podlodowymi, po nurkowania złożone techniczne. Szczególnie dumni jesteśmy z prowadzonych przez nas szkoleń zawodowych - szkolimy instruktorów nurkowania. Nasza działalność poszerzona jest o organizacje wypraw, obozów krajowych i wyjazdów zagranicznych.

W uznaniu jakości i w wyniku spełnienia rygorystycznych wymogów nasze centrum zostało afiliowanym centrum amerykańskiej federacji nurkowej PADI - Professional Association of Diving Instructors - uzyskując wysoki status pięciogwiazdkowego centrum nurkowego: PADI 5* Dive Center Płetwal Poznań.
W roku 2012 podnieśliśmy status naszego centrum i zostaliśmy pierwszym w historii Poznania, centrum kształcenia instruktorów PADI 5 star IDC Dive Center Płetwal Poznań.
 
 
Prowadzimy szkolenia z pierwszej pomocy dla firm, szkół oraz społeczności nurkowej. Szkolimy ratowników pierwszej pomocy oraz instruktorów pierwszej pomocy. Działamy według najnowszych algorytmów pierwszej pomocy, zakładających reanimacje przy użyciu defibrylatorów, pomoc tlenową, reanimacje dzieci i niemowląt. Zajęcia z pierwszej pomocy prowadzimy zgodnie ze standardami federacji EFR - Emergency First Response - która jest jedną z najwiekszych organizacji na świecie zajmujących się pierwszą pomocą.
 
safari hurgadasafari hurgada
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Od początku naszej działalności aktywnie angażujemy się w liczne akcje społeczne. Organizujemy
charytatywnie:
  •  nurkowe dni dziecka;
  •  aukcje nurkowe na rzecz WOŚP;
  •  szkolenia Policji, Straży, Wojska;
  •  akcje sprzątania świata;
  •  prelekcje nurkowe dla młodzieży;
Jesteśmy pomysłodawcą i organizatorem eventu "Nurkowy Czwartek" spotkań nurkowych zrzeszających poznańskie środowisko nurkowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa spostrzeżenia i sugestie, dotyczące naszej współpracy, oraz jej zakresu. Nasz flagowy produkt, to program nurkowy "Odkryj nurkowanie z akwalungiem". Zapraszamy do wspólnych szkoleń i podróży.
 
Z nurkowymi pozdrowieniami                  
Zespłół szkoleniowy                         
 
 
pletwalpletwal
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PADI to amerykańska federacja zrzeszająca centra i instruktorów nurkowania na całym świecie. Nasza kadra posiada najwyższe uprawnienia instruktorskie PADI w Polsce. W uznaniu jakości i w wyniku spełniania rygorystycznych wymogów nasze centrum zostało afiliowanym centrum PADI. Prowadzimy bardzo szeroką działalność w nurkowaniu związaną z: szkoleniami podstawowymi, szkoleniami nurkowania technicznego, szkoleniami instruktorskimi, sklep nurkowy, wyprawy - wyjazdy - obozy nurkowe krajowe i zagraniczne, serwis sprzętu nurkowego (skafandry suche/mokre, automaty przegląd/serwis, butle przegląd), wypożyczalnia sprzętu nurkowego.
 
 
EFR to amerykańska federacja skupiona na programach pierwszej pomocy przedmedycznej i w tym zakresie mamy najszersze uprawnienia w Polsce. Prowadzimy szkolenia z pierwszej pomocy dla firm, szkół, oraz społeczności nurkowej. Szkolimy ratowników pierwszej pomocy, oraz instruktorów pierwszej pomocy. Nasze kursy obejmują zakres: wypadków zagrażających życiu CPR, wypadków nie zagrażających życiu FA, urazy kręgosłupa, krwawienia, opieka i reanimacja dzieci i niemowląt CFC, pomoc tlenowa, używanie automatycznych defibrylatorów zewnętrznych AED. Działamy według najnowszych algorytmów pierwszej pomocy.
 
 

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych