Hollis Explorer

 

Hollis Explorer to prawdziwie rekreacyjny Rebrather. Jednostka ta ani nie jest całkowicie zamkniętym obiegiem (CCR) ani nie jesthollis ecplorer czysto półzamkniętym obiegiem (SCR), jest to inteligentna hybryda która wykorzystuje najlepsze cechy obydwu systemów. Jest kompaktowa, jest lekka i ekstremalnie łatwa w użyciu. Explorer jest wyjątkowy, ponieważ używa jednego gazu – Nitroxu – i jest elektronicznie kontrolowany w celu osiągnięcia optymalnego balansu pomiędzy ciśnieniem parcianym tlenu (PPO2) a czasem nurkowania (NDL).

Jest to urządzenie typu PLUG and PLAY, czyli podłączasz i działa, w obsłudze jest prosty dosłownie jak pendrive, którego prawdopodobnie codziennie używasz. Dodatkowe cechy to kartridże sorbentu, łatwy montaż na zasadzie „go or no go” czyli pasuje albo nie złożysz, śledzenie dwutlenku węgla CO2, a dwugodzinny czas ekspozycji to marzenie każdego nurka rekreacyjnego. Na jednostce Explorer oddychasz ciepłym, wilgotnym gazem, masz bardzo długi czas denny, a ponieważ nie produkujesz masy bąbelków, jesteś zdecydowanie bliżej podwodnego życia niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlaczego Hollis Explorer?

Maksymalizacja czasu nurkowania na rewolucyjnym nowym Hollis Explorer - prawdziwy rebreather rekreacyjny dla takiego nurka jak Ty! Odkryj sam co sprawia, że ten nowy rebreather zmienia zasady gry...

Dłuższe, bardziej komfortowe nurkowania - ciesz się z fizjologicznych korzyści jakie daje oddychanie ciepłym gazem i korzystaj z niezwykle długiego czasu nurkowania - 2-godzinne, wielopoziomowe nurkowanie od 20 metra bez dekompresji!

Kopaktowość i niewielka waga -Hollis Explorer nie jest taki jak reszta rebreatherów. Jest kompaktowy, lekki i ekstremalnie prosty w użyciu - idealny dla nurka, który często podróżuje.

Bądź jeszcze bliżej - ryby boją się bąbli, ale bezbąbelkowy projekt Explorera sprawia, że jeszcze bardziej zbliżysz się do podwodnego życia.

Automatyczna kontrola pętli - unikatowy "zawór kontrolujący pętlę" Explorera (LCV) bierze odpowiedzialność za zarządzanie poziomem pętli podczas wynurzania. Nie musisz już wypuszczać gazu nosem - jedna rzecz mniej, o którą trzeba się martwić.

hollis explorer

explorer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontroluj swoje nurkowania -wyjątkowe "parametry sterowania nurkowaniem" Explorera (DCP) pozwalają osiągnąć Tobie idealną równowagę pomiędzy czas bezdekompresyjnym, a zużyciem gazu.

Łatwy w użyciu - komputer wyświetlający ustawienia z prostym i jednoznacznym systemem monitorującym "GO" lub "NO GO" sprawia, że ustawienie Explorera jest prostsze niż kiedykolwiek.

Elastyczny - możesz wybrać Explorera wyposażonego w standardowy BCD z integrowanymi kieszeniami balastowymi lub konfigurację skrzydła z płytą. Twoja decyzja!

Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie - system w pełni monitorujący poziom CO2, PPO2 i konstrukcja kanistra z sorbentem sprawiają, że Explorer jest jednym z najbardziej bezpiecznych rebreatherów na rynku!

Brak 100% tlenu - większość rebreatherów używa 100% O2, ale nie Hollis Explorer. Korzystając z nitroxu, Explorer daje Tobie dostęp do gazu, którym możesz oddychać w każdym momencie nurkowania.

Łatwy do napełnienia - ponieważ Explorer wykorzystuje nitrox w przedziale 32-40%, możesz naładować 5 litrową butlę praktycznie wszędzie.

Prosty w montażu - intuicyjna konstrukcja i proste mechanizmy bezpieczeństwa sprawiają, że nie zanurkujesz w częściowo zmontowanym rebreatherze.

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych