Discover Rebreather

 

Chcesz wypróbować najnowocześniejsze urządzenie do nurkowania rekreacyjnego i poznać technologię rebreathera? Program Discover Rebreather daje możliwość wypróbowania rekreacyjnego lub technicznego nurkowania na rebreatherze w warunkach kontrolowanych.

Program jest otwarty dla certyfikowanych nurków, którzy mają ukończone 18 lat i zalogowanych co najmniej 15 nurkowań.

Podczas programu poznasz:

  • jaka jest różnica między nurkowaniem na rebreatherze, a na obiegu otwartym
  • dwa podstawowe typy rebreathera
  • jak rebreather funkcjonuje

Również wejdziesz do wody, aby odbyć nurkowanie na rebreatherze. Twój Instruktor pokaże Ci nowe sygnały nurkowe specyficzne dla nurkowania na rebretherze i nauczysz się co rebreather mówi Tobie za pośrednictwem konsoli na ręce, systemu HUD i alarmów dźwiękowych. Również odkryjesz różnicę w kontroli pływalności podczas zanurzania, wynurzania i utrzymywania się w toni na rebreatherze, dostosowania ustnika i przejścia na obieg otwarty. Będziesz to wszystko wykonywał w basenie lub wodzie do basenu podobnej, więc odkryjesz wszystkie wyzwania i korzyści jakie niesie za sobą nurkowanie na rebreatherze.

Program Discover Rebreather to idealna okazja, aby dowiedzieć się o tej nowej technologii. Chcesz wiedzieć jak będzie wyglądać przyszłość? Skontaktuj się z CN Płetwal, które jako jedyne w Polsce korzysta z rebreathera rekreacyjnego Hollis Explorer. Więcej o tej nietuzinkowej jednostce pod linkiem ----> Hollis Explorer.

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych