PADI Rebreather Hollis Explorer Instructor

 

Centrum Nurkowe Płetwal i Akademia Instruktorów nurkowania H2O, to jedyne centra PADI w Polsce oferujące nurkom szkolenia nahollis explorer poziomie instruktorskim z zakresu nurkowania na rebreatherze Hollis Explorer. Zdobądź przewagę w swojej karierze zawodowej i specjalizuj się w nauczaniu nurków PADI nurkowania na rebreatherach - zwiększ tym samym swój potencjał zawodowy, ekscytacje podczas nauczania i zarobki. Kurs PADI Rebreather Instructor (na poziomie rekreacyjnym) jest dostępny dla wszystkich instruktorów PADI, którzy spełniają następujące wymagania:

Filozofia i cele kursu PADI Rebreather Instructor mają zapewnić kandydatów na instruktorów, że:

  • Jako Instruktorzy PADI i nurkowie rebreatherowi wciąż rozbudowują swoją wiedzę i umiejętności
  • Rozwijają wiedzę i umiejętności z zakresu instruktora rebreatherowego
  • Zapoznają kandydatów do nurkowania z kursami rebreatherowymi

hollis explorerPodczas kursu PADI Rebreather Instructor, Instrukor nauczy kursantów umiejętności motorycznych i odpowiedniego podejścia do bezpiecznego nurkowania na rekreacyjnym rebreatherze w granicach nurkowania rekreacyjnego. Jako, że nurkowanie na rebreatherze różni się znacznie od rekreacyjnego nurkowania na obiegu otwartym, kandydaci wykonają umiejętności, których muszą się nauczyć, aby bezpiecznie nurkować na rebreatherze. W związku z tym, że problemy, na które napotykają nurkowie podczas nauki nurkowania na rebreatherze mogą znacząco się różnić, podczas Twojego kursu instruktorskiego na rebreathera odbędzie się kilka sesji, podczas których przedstawione będą powszechne problemy pojawiające się na kursach rebreatherowych, wraz z tym, jak Instruktor powinien się zachować, oraz jak kursant poprawnie powinien wykonać dane ćwiczenie.

Kurs PADI Rebreather Instructor kwalifikuje do nauki:

Kandydat na instruktora weźmie również udział w prezentacji dającej ogólny pogląd na kursy rebreatherowe PADI, jak nauczać podczas konkretnych kursów rebreatherówych PADI i jak je reklamować. Kurs PADI Rebreather Instructor trwa 3 dni i jeden dodatkowy dzień na symulowany staż instruktorski, jeśli jest taka potrzeba. Dla Instruktorów rebreatherowych z innej federacji program Crossover Instructor trwa 2 dni plus dodatkowy dzień na staż instruktorski (uwaga - poprzednie doświadczenie w nauczaniu również spełnia ten wymóg).

Określ siebie jako PADI Pro i dołącz do rewolucji rebreatherowej już dziś !!

*Więcej szczegółów w Cenniku

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych