» Galeria » IDC

 

Kurs instrukotrski PADI

Kurs instruktorski w edycji letniej na starcie wydawał się formalnością, jednak okazało się że kandydaci chcieli osiągnąć więc niż tylko zdać egzamin. W ciągu 12 dni szkolenia na zajęcia praktyczno-teoretyczne poświęciliśmy dziennie średnio 19-20 godzin, resztę wolnego czasu Kandydaci przeznaczali na błogie leniuchowanie.

Szkolenie prowadzone było przez rewelacyjnie mocny zespół dwóch Master Instructorów i Course Director. Potężny wysiłek Kandydatów włożony w szkolenie został nagrodzony rewelacyjnymi wynikami. Wojtek podczas egzaminów „rozbił bank”: Teoria 5x 100%; Standardy 100%; Baseny 5.0; Wody otwarte 5.0 i 5.0.

Jeszcze raz potwierdziliśmy skuteczność naszego praktycznego podejścia do szkolenia instruktorów: 20 godzin w basenie podczas 6 sesji; 5 godzin w jeziorze podczas 3 sesji. Praktyka, praktyka i praktyka, tego nasze kursy mają najwięcej w Polsce. Dodatkowo były warsztaty z nurkowania w maskach pełnotwarzowych oraz wiele dyskusji na temat profesjonalizmu i etyki.

Nie zabrakło też dobrej zabawy i pozytywnego myślenia. Zapraszamy na ostatnią tegoroczną edycje szkolenia która rusza w październiku. Odwiedźcie też galerie z kursu.

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych