Bardzo dziękujemy za zdjęcia i nowe nurkowe doświadczenie.
Odszukiwanie siebie wśród innych czarnych uniformów to prawdziwa frajda;-).
Bakcyl złapany, córka zachwycona.
Serdecznie pozdrawiamy
 
Aneta i Zuzka
 
Nina i Ewelina
Chciałyśmy bardzo podziękować za te kilka niesamowitych godzin. Obłędnie wesołych i przepełnionych nowymi doświadczeniami. Dzięki Waszemu 'wprowadzeniu', oraz rewelacyjnemu poprowadzeniu nas przez Pana Karola, już dziś wiemy, ze nasza przygoda z nurkowaniem dopiero się zaczyna, bo z pewnością nie skończy na jednym razie!
 
Nina i Ewelina
 
Cenię Centrum Nurkowe Płetwal za ludzi, którzy je tworzą, za ich cierpliwość, wyrozumiałość i pogodę ducha oraz za klimat miejsca i możliwości, które pozwalają zwiedzać świat z trochę innej perspektywy.
Paulina Mantyk
kosmetolog, właściciel salonu kosmetycznego
 
 
Pewien czas temu trafiłam do Centrum Nurkowego Płetwal z zamiarem ukończenia kursu OWD. To co miało być jednorazowym wyjazdem i chwilową przygodą dzięki kadrze instruktorów pracujących w Centrum zmieniło się w pasję i coś czemu poświęcam każdą wolną chwilę. Ludzie pracujący w Centrum to nie tylko instruktorzy, to przyjaciele, którzy swój czas poświęcają z zaangażowaniem na to, aby szkolić ludzi i pomagać im odkrywać świat, który dla nich również jest fascynujący. Jeśli chodzi o Centrum samo w sobie to jest wyposażone w bardzo dobry sprzęt, który pozwala rozwijać się nie tylko nurkom początkującym. Kadra szkoleniowców to osoby o bardzo dużym doświadczeniu i ogromnej wiedzy. Zawsze starają się zapewnić nam, kursantom nie tylko bezpieczeństwo i satysfakcję czy pozytywnie zdany egzamin, ale także świetną atmosferę, wspaniałą zabawę i cudowną przygodę. Bardzo pozytywne jest to, że w Centrum ciągle coś się dzieje – kursy, szkolenia, Nurkowe Czwartki, specjalizacje no i oczywiście niezliczona ilość wyjazdów krajowych i zagranicznych. Polecam !!!
Kasia Anioła
studentka UEP
 
Dawid
Osobiście jestem zadowolony ze szkolenia w CN Płetwal ponieważ:
- w centrum pracują bardzo fajni ludzie, dzięki którym szkolenie odbywa się w miłej atmosferze:),
- instruktorzy potrafią w sposób indywidualny podejść do każdego kursanta w zależności od jego indywidualnych potrzeb,
- poziom szkolenia stoi na b. dobrym poziomie dzięki czemu nie miałem większych problemów z opanowaniem zagadnień zarówno tych teoretycznych jak i wykonywanych w praktyce,
- instruktorzy zawsze są skorzy do pomocy,
- ważne też było dla mnie, że ,,system płacenia" za kurs nie jest z góry narzucony przez Centrum, które w tej kwestii jest wyrozumiałe dla swoich kursantów i pozwala im na swobodne dokonywanie wpłat, w terminach jakie są wygodne dla kursanta.
Dawid Leśniak
żołnierz zawodowy
 
Sonia
Jeśli szukasz centrum nurkowego, w którym Ty i Twoje potrzeby będę traktowane indywidualnie- to trafiłeś idealnie! Gorąco polecam CN Płetwal i dziękuję za cierpliwość instruktorów, którzy z uśmiechem pomagali w poznawaniu wodnej otchłani!
Sonia Millert
studentka UAM
 
 
CN Płetwal otworzyło mi drzwi do nowego świata, których nie potrafię i nie chcę nigdy zamykać. Dobra organizacja, profesjonalne podejście do zajęć przy zachowaniu super przyjaznej atmosfery sprawia, że pierwsze "kroki" stawiane pod wodą wydają się być proste i naturalne. 
UWAGA: produkt silnie uzależniający ;)
Dzięki chłopaki :)

Ela Dziołak

Irek
CN Płetwal – pierwsze wrażenie …

W obecnych czasach zdecydowana większość ludzi sprawdza w Internecie przynajmniej kilka ofert i opinii, zanim zdecyduje się na konkretne rozwiązanie. Na terenie Poznania działa kilka instytucji oferujących kursy dla płetwonurków, a opinie o nich są przeróżne. CN Płetwal cieszy się zdecydowanie dobrymi notowaniami. Pierwsza wizyta w siedzibie „Płetwala” jak najbardziej potwierdziła i ugruntowała w moim mniemaniu wysoką renomę Centrum. Maciej i Adam Jurasz (bracia) od progu witali każdego przyjazną atmosferą, serdecznością i wyrozumiałością dla przyszłych adeptów podwodnych głębin. Wykłady prowadzili w prosty i przystępny sposób, pozwalający łatwo zrozumieć zagadnienia związane z bezpieczeństwem nurkowań, użytkowaniem sprzętu i zastosowaniem fizyki pod wodą.

CN Płetwal – szkolenie …

Pierwsze zanurzenie pod wodę z aparatem oddechowym w ustach, z butlą na plecach … - niezapomniane wrażenie! Odrobina stresu (nie ma co ukrywać), dźwięk ulatującego powietrza z aparatu oddechowego, dziwna nieważkość ludzkiego ciała pod wodą, sprzęt z ogromną ilością pasków, klamer, guziczków i przycisków (przynajmniej tak to postrzegałem). Wystarczyło kilkanaście minut w zanurzeniu naprzeciw instruktora, aby wszystko stało się proste, jasne i intuicyjne. Kolejne ćwiczenia pokazywane i omówione w basenie przećwiczyliśmy w jeziorze, swobodne nurkowanie jeszcze pod czujnym okiem instruktora i … pierwszy stopień płetwonurka zaliczony. Spokojnie, przyjemnie, bezpiecznie.

CN Płetwal – sposób na wolny czas …

Posiadam już uprawnienia do nurkowania i co dalej? CN Płetwal nie pozwoli o sobie zapomnieć! Czy to drogą elektroniczną, czy też telefoniczną dostanę informację o organizowanych nurkowaniach czy kolejnych szkoleniach. Wiem, że nie posiadając jeszcze własnego, mogę cały potrzeby sprzęt nurkowy wypożyczyć. Rozważając kupno własnych akcesoriów, uzyskam fachowe rady, sugestie i informacje. Jednak CN Płetwal – to nie tylko Firma. To całkiem spore grono ludzi z przeróżnych środowisk, spotykających się cyklicznie na pogadankach, prezentacjach, prelekcjach, bądź chcących się umówić na wspólnego „nura”. CN Płetwal – to prawdopodobnie mój sposób na życie.

Irek Hadzicki
żołnierz zawodowy
 

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych