Chcesz odkryć nurkowanie i mieć gwarancje że będzie ok? W naszym centrum nurkowym jest to możliwe.
 
We wrześniu 2009 jako pierwsi w polskiej branży nurkowej zaoferowaliśmy gwarancje jakości w opcji:
"SATYSFAKCJA GWARANTOWANA ALBO ZWROT PIENIĘDZY!!!"
 
Gwarantujemy że szkolenie będzie przeprowadzone satysfakcjonująco, ponieważ dysponujemy dużym doświadczeniem i tysiącami przeprowadzonych programów nurkowych. W roku 2012 zostliśmy pierwszym w hirstorii Poznania pięciogwiazdkowym centrum kształcenia PADI - co stanowi potwierdzenie tego iż swoją pracę wykonujemy sumiennie i prawidłowo.
 
Aby nas poznać polecamy ofertę "PADI DSD - spróbuj nurkowania pierwszy raz". Dzięki niej poczujecie dreszcz przygody, nurkując w pełnym sprzęcie w basenie lub wodach basenopodobnych. Wszystko, co musisz mieć na pierwsze spotkanie to uśmiech i kąpielówki.
 
OFERUJEMY 100% NAJCZYSTSZEJ PRZYJEMNOŚCI,
TO NIE KOMPUTER CZY TELEWIZJA TO PRAWDZIWE PRZEŻYCIA.
 

Na rynku kursów nurkowych, jest mnóstwo przeróżnych ofert, a dlaczego powinieneś wybrać nas?

1. Po pierwsze, inni kuszą Ciebie ceną??

- W centrum nurkowym Płetwal Poznań cenę możesz dostosować do swoich wymagań! MAMY BARDZO DOBRE CENY, bez żadnych ukrytych dopłat, aż w trzech wariantach! Do tego zniżki grupowe, pakiety szkoleniowe, płatność w ratach.
 
 
2. Po drugie, inni kuszą Ciebie lokalem w centrum miasta??
 
- Dysponujemy ekskluzywnym lokalem 20minut od centrum Poznania, prosty dojazd ul.Dąbrowskiego na Świecko, potem skręt na Szamotuły. Do Twojej dyspozycji jest strzeżony parking, bilard, siłownia. Możesz u nas zakupić sprzęt, wypożyczyć, nabić butle, przeserwisować automat, umówić sie na wyjazd, zrealizować szkolenie...
 
 
3. Po trzecie, inni kuszą Ciebie dobrym instruktorem??

-  Jeden z naszych instruktorów Maciej Jurasz PADI Course Director posiada najwyższe na świecie uprawnienia nurkowe. Stopień Dyrektora Kursów PADI stanowi potwierdzenie i uznanie wieloletniej pracy w nurkowaniu, setek nurkowań i setek wyszkolonych osób, na wysokim profesjonalnym poziomie. Nasze centrum nurkowe współracuje tylko z dobrymi instruktorami, którzy świadczą usługi na należytym poziomie i przeszli wewnętrzną rekrutacje do kadry Centrum Nurkowego Płetwal Poznań.

 
4. Po czwarte???
 
- Po co masz iść na kompromisy z naszą konkurencją, skoro u nas dostaniesz wszystko na wysokim poziomie i w rozsądnych cenach a podczas Twoich licznych szkoleń, przekonasz się że innych powodów jest dużo więcej. Nurkowanie stanie się również Twoim sposobem na życie.
 
Jakość, Doświadczenie, Bezpieczeństwo!

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych