H2O

Akademia Instruktorów Nurkowania H2O

Akademia Instruktorów Nurkowania H2O została powołana do życia jako córka Centrum Nurkowego Płetwal, której zadaniem jest szkolenie profesjonalnych członków PADI, od Divemasterów po Course Directorów kończąc. Chcesz całkowicie odmienić swoje życie? Chcesz zdobyć nowy zawód? Zród świat swoim biurem! Ty tu rządzisz! Zostań nurkowym profesjonalistą!
Sprawdź nas!!!
www.pro-h2o.eu

 

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
Europejskie Centrum Pierwszej Pomocy
 
W każdej minucie, gdzieś w Polsce jakaś osoba wzywa pomocy lub jej potrzebuje. To może spotkać i Ciebie! Nie bądź obojętny! Naucz się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla bezpieczeństwa Twojej rodziny, przyjaciół, współpracowników i dla Siebie. Może to właśnie Ty uratujesz komuś życie. www.ratownik112.eu
 
Nurkowe Czwartki
 
Prelekcje i spotkania nurkowe odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca, wstęp wolny. Zwyczajowo zaczynamy około 20.00 i kończymy około 23.00. Na nasze spotkania przybywają członkowie różnych centrów i klubów nurkowych, aby porozmawiać i posłuchać o nurkowaniu, ale przede wszystkim, aby spędzić ten wieczór w dobrej atmosferze. Każdy zainteresowany może razem z nami współtworzyć to wydarzenie i zostać partnerem eventu "Nurkowy Czwartek" www.nurkowanie.poznan.eu
 
nitroxdivers
Nitroxdivers Katowice/ Mikołów
 
Centrum nurkowe ze Śląska założone przez grupę pasjonatów kochających nurkowanie  www.nitroxdivers.pl. Zapraszamy do kożystania z ich usług i serdecznie pozdrawiamy właściciela centrum Jarka Rzytkę: "z pasją podchodzę do szkolenia i zaszczepiania miłości do nurkowania. To ze mną będziecie mieli największy kontakt podczas zajęć zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Gwarantuje wam,  iż po pierwszych zajęciach będziecie chcieli następne :)"
nurkowanie kraków

Grupa Nurkowa 5 Fal Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.nurkowanie5fal.pl a w razie pobytu na Zakrzówku do kontaktu z Radkiem Jurkowskim który jest nie tylko pożadnym instrukotrem, ale również nurkiem technicznym i motorem napędowym Grupy 5 Fal: "Doceniamy nurków z małym doświadczeniem. Pomagamy! Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu płetwonurkowego. Motto Grupy 5 Fal to : NURKOWANIE ... po prostu ... wszędzie i jakkolwiek. Ważne jest aby razem cieszyć się nurkowaniem, spędzać miło czas w gronie przyjaciół i rodziny"


Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych