PADI Instruktor Wód Otwartych

PADI Open Water Scuba Instructor OWSI

Szkolenie PADI Instruktor

Szukasz czegoś ponadprzeciętnego? Chcesz zrobić coś o czym inni tylko marzą? Chcesz pomóc ludziom odmienić ich życie? Chcesz otworzyć drzwi, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś? Wszystkie te rzeczy, a nawet i więcej czeka na Ciebie jako Instruktora Wód Otwartych PADI (OWSI).

Program PADI Instruktor Wód Otwartych stanowi jeden z dwóch odrębnych elementów PADI Instructor Development Course (IDC) - podstawy szkoleń Instruktorów PADI. Pierwszym krokiem jest kurs Asystent Instruktor, a następnie Instruktor Wód Otwartych (OWSI). W programie OWSI zostajesz wprowadzony do całego systemu PADI, który obejmuje edukację nurka i koncentruje się na dalszym rozwijaniu Twoich umiejętności jako profesjonalnego pedagoga nurkowania.

Zabawa?

Cała zabawa polega na transformacji życia - Twojego i wokół Ciebie. To również interakcja z innymi uczestnikami kursu, podczas którego tworzą się przyjaźnie trwające długo po zakończeniu kursu. Rozpoczniesz współpracę z innymi zawodowymi nurkami oraz zaczniesz zdobywać doświadczenie pracując w nurkowaniu na całym świecie jako członek PADI PRO. Będziesz miał również okazję, by kontynuować Twoją profesjonalną edukację uczestnicząc w kursach Instruktora Specjalizacji, które nauczą Cię szkolić wybranych specjalizacji zaraz po tym jak zostaniesz certyfikowanym instruktorem nurkowania.

Instrukto nurkowania

Wyzwanie?

Najważniejszą częścią tego kursu jest Twoje osobiste zaangażowanie w szkolenie. Kurs wymaga od Ciebie, abyś zaliczył wszystkie samodzielne sprawdziany wiedzy jeszcze przed rozpoczęciem programu oraz przygotowanie zadań do prezentacji dydaktycznych każdego dnia. Kluczem do sukcesu jest organizacja i poświęcenie.

Czego się nauczysz?

Podczas szkolenia nauczysz się jak stosować System Edukacji PADI przedstawiając co najmniej:

  • Dwie prezentacje ćwiczeń na wodach basenowych
  • Dwie prezentacje z wiedzy teoretycznej
  • Jedna prezentacja na wodach otwartych obejmująca dwie umiejętności
  • Będziesz również uczestniczył w 14 wykładach, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów
  • Zademonstrujesz: 20 umiejętności nurkowych; przepłynięcie 800m głową w dół w ABC (maska, fajka, płetwy).

Czego możesz uczyć?

Po tym jak zostaniesz Instruktorem będziesz mógł przeprowadzać cały szereg programów i kursów PADI, od DSD - Odkryj Nurkowanie po Divemastera. Możesz również zdecydować się na zdobywanie punktów dla specjalizacji jakie Cię interesują np.: Fotografia Cyfrowa lub Nitrox.

Wymagania wstępne:

Aby zakwalifikować się na szkolenie PADI Instruktor musisz: posiadać certyfikat PADI DM lub PADI Assistant Instructor lub być instruktorem innej organizacji od co najmniej sześciu miesięcy; EFR z ostatnich 24m-c;posiadać certyfikat Instruktora Pierwszej Pomocy (EFRI); mieć ukończone 18 lat; być certyfikowanym nurkiem od minimum pół roku; 60 zalogowanych nurkowań by rozpocząć kurs i 100 by ukończyć; zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań do nurkowania z ostatnich 12 miesięcy. Chcieć zabawy i ekscytującej kariery!

Kursy rekreacyjne

Kursy techniczne

Kursy instruktorskie

Kursy pierwszej pomocy

Kontakt:

 
tel. +48 531 878 858
 

CopyRights © 2012 - www.pletwal.eu | HSolutions - projektowanie stron internetowych